Znajdź nieruchomość


 JAK DZIAŁAMY ?
Profesjonalnie - z Pasją - z Uśmiechem

Wybieraj rozsądnie

Posiadamy LICENCJE ZAWODOWE POŚREDNIKÓW w obrocie nieruchomościami  oraz UPRAWNIENIA ZAWODOWE RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH. Każdy z nas posiada niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Spotkanie

Spotkanie rozpoczynamy od analizy potrzeb Klienta. Zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami oraz skupimy się na najważniejszych kwestiach sprawy. Zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania z zakresu kupna/sprzedaży/najmu/inwestycji prowadzące do szybkiej i skutecznej transakcji.

Analiza nieruchomości

Badamy stan prawny nieruchomości, analizujemy jej mocne i słabe strony. To jeden z najważniejszych etapów, który zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Oceniamy opłacalność inwestycji. Na podstawie badania rynku i konsultacji z naszym rzeczoznawcą majątkowym określamy najbardziej prawdopodobną cenę możliwą do uzyskania na rynku. Na osobne życzenie wykonujemy profesjonalną wycenę nieruchomości.

Ustalenie warunków współpracy

W sposób indywidualny dopasowujemy szczegóły oraz warunki umowy pośrednictwa. Na rynku pośrednictwa funkcjonują dwa rodzaje umów: umowa z klauzulą wyłączność, tzw. „umowa ekskluzywna” oraz „umowa otwarta”. Na spotkaniu przedstawimy Tobie zalety i wady każdej z nich.  Wspólnie uzgodnimy zakres pracy do wykonania oraz ustalimy wynagrodzenie. Masz pełne prawo decydować o warunkach współpracy z naszym biurem.

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/najmu

Opracowujemy pełną ofertę sprzedaży/najmu nieruchomości. W zależności od rodzaju nieruchomości dobieramy najkorzystniejsze metody prezentacji nieruchomości:

 -  wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości przy użyciu wysokiej jakości sprzętu fotograficznego

 -  przygotowujemy wirtualny spacer 3D po nieruchomości

 -  korzystamy z drona wyposażonego w kamery GoPro do nagrywania filmów nieruchomości 

W przypadku gdy nieruchomość wymaga poprawy wizerunku, przeprowadzamy tzw. homestaging nieruchomości

Działania marketingowe

Starannie dobieramy narzędzia marketingowe i układamy plan promocji oferty, po to by zapewnić dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów. Wykorzystujemy szereg narzędzi do promocji oferty:

 -  baner na nieruchomości

 -  reklama tradycyjna w postaci ulotek

 -  promocja na wiodących portalach nieruchomościowych

 -  promocja w mediach społecznościowych, content marketing

 -  przeprowadzanie prezentacji nieruchomości

 -  organizowanie tzw. „domu otwartego”

 -  monitorowanie wyników promocji 

Finalizacja transakcji

Uczestniczymy w negocjacjach pomiędzy stronami transakcji, pomagając w uzyskaniu najkorzystniejszej ceny za nieruchomość. Oferujemy pomoc w załatwianiu spraw urzędowych i zebraniu dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji. Na Twoje życzenie jesteśmy obecni przy podpisaniu aktu notarialnego kupna/sprzedaży nieruchomości. Przygotowujemy protokół zdawczo-odbiorczy wraz z dokumentacją fotograficzną przy przekazaniu nieruchomości. Jesteśmy z Tobą w trakcie całego procesu kupna/sprzedaży/najmu, służąc naszą wiedzą i doświadczeniem. 

 

Pracuj z nami

Jesteś pośrednikiem nieruchomości?
Dołącz do nas!

Jesteś systematyczny, samodzielny, dyspozycyjny i łatwo nawiązujesz kontakty?

Co więcej, jeśli chęć osiągnięcia sukcesu i samorealizacji są Twoją siłą napędową przyślij nam swoje CV.

Doświadczenie w branży nieruchomości, znajomość języków obcych i własny samochód będą dodatkowym atutem.