Znajdź nieruchomość

Scheller & Puk Nieruchomości to firma stworzona przez doświadczonych doradców – wywodzimy się z jednego z najbardziej zasłużonych na rynku wielkopolskim biur - Talarczyk i Scheller Nieruchomości, które od ponad 28 lat oferuje usługi na poziomie eksperckim.

Firma Scheller & Puk powstała w 2020 r.  Od samego początku postawiliśmy sobie za cel wiarygodność i profesjonalizm. Czerpiemy wiedzę i doświadczenie od naszych mentorów, którzy przez ponad 28 ostatnich lat systematycznie gromadzili wiedzę i doświadczenie z zakresu nieruchomości. 

Nasi mentorzy są założycielami Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomości, oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wielokrotnie nagradzani za jakość i innowacyjność oraz zasługi dla wielkopolskiego pośrednictwa

Polska Federacja Rynku NieruchomościPolska Federacja Rynku Nieruchomości Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie NieruchomościamiWielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Świadczymy usługi w zakresie:
  • pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  • rzeczoznawstwa majątkowego
  • doradztwa inwestycyjnego

Co nas wyróżnia?

  • wysokie kwalifikacje personelu – licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz licencjonowani rzeczoznawcy majątkowi
  • rozległa znajomość rynku nieruchomości
  • działanie w sposób pozbawiony rutyny – każda sprawa posiada indywidualny tok rozpatrywania

 

Zdobywane przez wiele lat doświadczenie i specjalistyczne kwalifikacje pozwalają nam podejmować każde wyzwanie rynkowe, które wykonujemy z pełną starannością i zaangażowaniem.

Nieustannie się rozwijamy, by móc dzielić się zdobytą wiedzą. Naszą wartością jest zgrany zespół, a motorem naszego działania jest zadowolenie klientów, którzy od lat z nami współpracują oraz zaufanie, którym nas obdarzają.
Certyfikaty

Zespół

Agnieszka Scheller-Kowalik

Współwłaściciel firmy, pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja zawodowa nr 25794 Rzeczoznawca majątkowy - aplikant

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na wydziale „Gospodarka Nieruchomościami – wycena nieruchomości” oraz studiów doktoranckich w Dublin City University w Dublinie. Od ponad 7 lat działa na rynku nieruchomości jako doradca i pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz aplikant rzeczoznawcy majątkowego w zakresie wyceny nieruchomości.  

Magdalena Puk

Współwłaściciel firmy, pośrednik w obrocie nieruchomościami
Rzeczoznawca majątkowy - aplikant

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na wydziale „Gospodarka Nieruchomościami – wycena nieruchomości”. Od ponad 10 lat związana z inwestycyjnym rynkiem nieruchomości. Współwłaściciel firmy Scheller & Puk. 

Danuta Talarczyk-Scheller

Mentor spółki w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, licencja zawodowa nr 109

Współzałożyciel Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, członek Zarządu w latach 2000-2002, Współzałożyciel Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) oraz REAL NET, sieci obrotu nieruchomościami nieruchomista.pl, W latach 2004-2009 V-ce Prezes Zarządu REAL NET, od lutego 2009 Prezes Zarządu. Od 2005 roku członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej Ministerstwa Infrastruktury.

Odznaczona Złotą Odznaką Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Złotą Odznaką Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Aleksander Scheller

Mentor spółki w zakresie rzeczoznawstwa majątkowego i pośrednictwa w zakresie obrotu nieruchomościami, licencja zawodowa rzeczoznawcy nr 1137, licencja zawodowa pośrednika nr 102

Współtwórca i pierwszy Prezes Zarządu Real Net (1996-1998), Współzałożyciel i Prezes Zarządu dwóch kadencj i Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (2002-2006), członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej przy Ministrze Infrastruktury (2002-2005).
W latach 2004-2006 członek Zarządu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, a od 2006 do 2010 Prezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Odznaczony Złotą Odznaką Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Złotą Odznaką Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Rzeczoznawca majątkowy i biegły sądowy w dziedzinie nieruchomości.